menu

Karolak NIE WYLEWA.., a Viola haruje: Nawyki Tomasza Karolaka pozostają takie, jak przed narodzinami synka!

11.04.2013, godz. 19:02
Karolak baluje, Viola haruje
foto:

Ten to się ustawił w życiu! Tomasz Karolak (42 l.) przed niespełna dwoma miesiącami został ponownie ojcem, ale swoich kawalerskich nawyków nie zmienił. Gdy Violetta Kołakowska (36 l.) zajmuje się ich dziećmi, Leną (6 l.) i Leonem (1,5 mies.), on rozbija się po knajpach, a na noc jedzie do starej przyjaciółki Magdy Boczarskiej (35 l.).

Karolak chętnie udziela wywiadów na temat ojcostwa. Jednak próżno w nich szukać słów mówiących o zaangażowaniu w wychowanie potomków...

- Ja spałem, mama (Viola - red.) nie sypia. Ona wstaje, by napoić i nakarmić Leona - tak w TVP 2 mówił o "nieprzespanych" nocach Karolak. - Violka woli mnie nie zostawiać samego z tymi czynnościami. Gdyby była potrzeba, dałbym sobie radę, ale zauważam, że to małe dzieciątko lepiej się czuje przy matce. To je uspokaja. Gdy zostaję z Leonem sam na sam, zawsze musi być jakieś darcie, jakieś krzyki, ale dajemy radę - tłumaczył aktor.

I z pewnością nie kłamał. Kiedy Viola zajmuje się ich dziećmi, targa ciężkie siatki z zakupami, on żyje swoim kawalerskim życiem. Ostatnio widzieliśmy, jak wpadł do jednego z modnych lokali w centrum Warszawy. Zamówił małą, acz wykwintną kolacyjkę, a potem zadowolony z siebie pojechał, ale nie do domu... Zaparkował pod bramą swojej wieloletniej przyjaciółki - również aktorki, Magdy Boczarskiej.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI