menu

Z Archiwum X: będzie kolejny sezon

21.04.2017, godz. 13:07
z-archiwum-x
foto: printscreen Facebook zobacz galerię

Jesienią 2017 zobaczymy 11. sezon kultowego serialu "Z Archiwum X". W rolach najsłynniejszych agentów FBI Muldera i Scully znowu zobaczymy Gillian Anderson i Davida Duchovny'ego.

Jesienią 2017 zobaczymy 11. sezon serialu "Z Archiwum X". Choć nie padła jeszcze konkretna data, wiadomo już, że obejrzymy 10. nowych odcinków. Nie jest to jednak wielki powrót Muldera i Scully, gdyż przed rokiem, po 13 latach przerwy, stacja FOX wyemitowała 6. odcinków kultowego serialu. Choć wywołały one mieszane uczucia wśród fanów, oglądalność była spora.

"Z Archiwum X" to flagowy serial telewizji FOX. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek został wyemitowany w 1993 roku. Przez dziesięć lat Mulder i Scully rozwiązywali paranormalne zagadki, w których często pojawiały się siły nadprzyrodzone. Wszystko zostało osadzone w mrocznym, pełnym tajemnic i spisów klimacie, który przeplatał się z elegancją luksusowych hoteli i papierosowym dymem.

Serial łącznie liczy 208 odcinków. Powstały też dwa kinowe filmy. Łącznie "Z Archiwum X" zdobyło pięć Złotych Globów, 14 telewizyjnych nagród Emmy i doczekało się 44 nominacji do tej nagrody.

Zobacz: Kaczorowska "jest szczęśliwa i zakochana"

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ ROZRYWKI