menu

Deadpool 2. Kto zagra Cable'a? Szukają "supermęskiego" aktora

20.03.2017, godz. 10:18
Deadpool
foto: EAST NEWS

"Deadpool" okazał sie wielkim hitem. Film pokazał, że można podejść do ekranizacji komiksu w inny sposób, niż robi to Marvel Studios. Nic dziwnego, że niebawem zobaczymy drugą część filmu. Obecnie twórcy szukają odtwórcy roli twardego wysłannika przyszłości - Cable'a. Kto się wcieli w mutanta?

"Deadpool" to dowód na to, że fim superbohaterski nie musi być ugrzeczniony, pełen patosu, pustych frazesów i nijakich postaci. Tak niestety wygląda większość filmów, które wychodzą z Marvel Studios. W "Deadpoolu" z Ryanem Reynoldsem pojawiła się masa niewybrednych żartów, krew lała się strumieniami, a główny bohater ma dość wątpliwą moralność. Jednak do kin, nawet w Polsce, przyszło wielu widzów. W tym setki fanów Deadpoola, który na film o herosie czekali od kilku ładnych lat.

Twórcy postanowili stworzyć sequel "Deadpoola". Oczywiście w drugiej części nie może zabraknąć twardziela z przyszłości o imieniu Cable. Cable od kilku lat w komiksach często występuje u boku Deadpoola. Chociaż casting na rolę Cable'a jeszcze nie ruszył, twórcy wiedzą już jak ma wyglądać bohater. - Ryan gra Deadpoola z nutką kobiecości i myślę, że było by fajnie przeciwstawić go Cable'owi, który jest supermęski - powiedział współscenarzysta Rhett Reese w jednym z wywiadów. Taka wizja Cable'a zgadza się z tym, jak przedstawiany jest w komiksach.

Na razie wiadomo, że w "Deadpoolu 2" pojawi sie inna komiksowa postać  - Domino, którą zagra Zadie Beetz.

Zobacz: Pierce Brosnan zostanie superbohaterem?

WIĘCEJ ROZRYWKI