menu

Gra o tron 7 - NOWE ZDJĘCIA! HBO udostępnia materiały promujące nowy sezon

21.04.2017, godz. 11:04
Gra o tron 7 - nowe zdjęcia
Arya Stark pojawi się już w pierwszych scenach pierwszego odcinka 7 sezonu "Gry o tron". foto: Twitter

Fani Gry o tron czekali na to od dawna. HBO rozpoczyna intensywną akcję promocyjną 7. sezonu i ujawnia nowe zdjęcia z planu. Kogo na nich zobaczymy i co nam to mówi? Czy na nowych zdjęciach z Gry o tron 7 znajdziemy spoilery?

Gra o tron s07e01 - ta fraza już niedługo będzie coraz częściej wpisywana przez fanów serialu. Premiera pierwszego odcinka siódmego sezonu została zapowiedziana na 16 lipca. Im bliżej tej daty, tym więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń będzie trafiało do sieci (mamy taką nadzieję). HBO właśnie ujawniła nowe zdjęcia z palnu Gry o tron [do zobaczenia w glerii powyżej artykułu]. W ten sposób stacja zintensyfikowała akcję promocyjną nadchodzącej serii. Co przedstawiają zdjęcia? Czy znajdziemy w nich spoilery Gry o tron 7? HBO opublikowało zdjęcia wszystkich istotnych bohaterów, którzy w nadchodzących odcinkach wniosą najwięcej do fabuły serialu.

Gra o tron 7 - nowe zdjęcia. Kogo na nich znajdziemy?

Na opublikowanych przez HBO zdjęciach z Gry o tron 7 zobaczymy: Daenerys Targaryen oraz jej świtę: Tyriona, Missandei i Varysa. Na opublikowanych fotagrafiach znajdziemy też: Jona Snow, Sansę Stark z Petyrem "Littlefinger" Bealishem oraz ich sojuszników: Lyannę Mormont, ser Davosa, Tormunda, Brienne z Tarthu. W stronę Winterfell zmierzają też Bran Stark, Meera Reed i Sandor Clegane. Galerię uzupełniają Sam Tarly i Goździk w Cytadeli, Arya Stark w Bliźniakach, a także Cersei Lannister na Żelaznym Tronie z Jaimem u boku. Co nam to mówi? Bardzo łatwo się domyślić, że sezon 7 skupi się na wielkim starciu głównych bohaterów.

Przypomnijmy, że to właśnie na HBO będziemy mogli legalnie obejrzeć nadchodzącą serię.

ZOBACZ: Ed Sheeran w Grze o Tron 7! Kogo zagra wokalista?


WIĘCEJ ROZRYWKI