menu

Na co do kina w weekend?

04.08.2017, godz. 08:38
Valerian
foto: materiał prasowy

Na co do kina w weekend 4-6 sierpnia? Zobaczcie, jakie premiery filmowe będzie można zobaczyć w kinach już od piątku. Jest w czym wybierać!

Kino plenerowe czy zwykłe? Niezależnie od tego, którą opcję wolicie, warto wybrać się do kina latem. Skorzystajcie z naszego poradnika i sprawdźcie, jakie premiery filmowe można zobaczyć w kinach w ten weekend. Przygotowaliśmy dla was zestawienie 3 najciekawszych premier filmowych, które będzie można zobaczyć w kinach w weekend 4-6 sierpnia.

Na początek zapoznajcie się z filmem "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". To propozycja dla wszystkich miłośników science-fiction. Kosmiczni agenci zostają wysłani do Miasta Tysiąca Planet, w którym mają przeprowadzić śledztwo. Co uda im się odkryć? O tym przekonacie się w kinach.

Wielbiciele poważniejszego kina powinni udać się na "Frantza". Dramat opowiada o losach młodej Niemki, która każdego dnia przychodzi na grób swojego zmarłego ukochanego. Mężczyzna zginął w czasie I wojny światowej. Pewnego dnia na cmentarzu spotyka tajemniczego Francuza. Czego się od niego dowiaduje? Tego dowiecie się w kinach.

Jeśli latem wolicie lżejsze gatunki, wybierzcie się na komedię "Babskie wakacje". Córka z mamą (w roli mamy Goldie Hawn) wybierają się na zasłużone wakacje do Ekwadoru. Niestety, na wycieczce przytrafia im się nieoczekiwana przygoda. Zostają... porwane! Porywacze wywożą je do dżungli, w której muszą sobie dać radę same. Czy im się to uda? Sprawdźcie.

Zobacz: Jakie inne filmy warto zobaczyć w kinach latem?

Polecamy: Narzeczony na niby, czyli nowy polski kinowy hit! Kto wystąpi?

Czytaj także: Gwiazdy seriali w "Listach do M. 3!"

WIĘCEJ ROZRYWKI