menu

Powstanie Wonder Woman 2! Co zobaczymy w drugiej części hitu?

12.07.2017, godz. 09:33
Wonder Woman
foto: Wonder Woman/Facebook

Dla fanów Wonder Woman szykuje się nie lada gratka! To pewne - powstanie druga część hitowej produkcji. Co się wydarzy? Z kim do walki stanie uzbrojona w super moce księżniczka Diana?

Film Wonder Woman odniósł spektakularny sukces - w pierwszy weekend emisji w USA zarobił 100 milionów dolarów. Pewne jest, że będzie kolejna część filmu i w sieci pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące jej fabuły. Portal Screen Rant informuje, że w Wonder Woman 2 pojawi się dzielny szpieg Steve Trevor, będący miłością głównej bohaterki. Wiadomo również, że akcja umieszczona zostanie w latach 80 oraz sama Patty Jenkins pewien czas temu ogłosiła, że historia bedzie rozgrywać się w Stanach Zjednoczonych.

- Historia będzie się rozgrywać w USA - tłumaczy reżyserka. - W końcu to Wonder Woman. Musi przybyć do Ameryki. Nadszedł ten czas.

Teraz wiemy też, że ksieżniczka amazonek weźmie udział w walce z Sowietami w ostatnich dniach Zimnej Wojny. Sukces "Wonder Woman" ponownie zwrócił uwagę widzów na zapomniane ostatnio DC Extended Universe, co sprawiło, że powrócił również temat kontynuacji "Legionu Samobójców" oraz w listopadzie na ekranach kin pojawi się "Liga Sprawiedliwości", w której również będzie można zobaczyć księżniczkę Dianę.

Zobacz: Joanna Krupa już po rozwodzie

Źródło: Kamil Kacperczyk
WIĘCEJ ROZRYWKI