menu

Magdalena Boczarska całowała się...z kobietą! Rola lesbijki przypadła jej do gustu? [Wideo]

12.12.2013, godz. 15:00
Magdalena Boczarska
foto: AKPA

Magdalena Boczarska, jak każda gwiazda, lubi szokować. Nie inaczej było wczoraj w czasie premiery filmu „W ukryciu”. Boczarska tak wczuła się w rolę lesbijki, którą odgrywała, że na premierze całowała się z koleżanką z planu!

Nie dziwią już tak bardzo nieznani, którzy chcą zaistnieć w mediach poprzez pokazanie kawałka bielizny albo jej braku. Ale żeby zdobywczyni tak prestiżowej nagrody jak Złote Łwy!? Magdalena Boczarska gra w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego. „W ukryciu” opowiada o czasach II wojny światowej.

Boczarska wciela się w rolę kobiety, której ojciec daje schronienie młodej Żydówce. Chociaż z początku jej bohaterka jest przeciwna pomysłowi ukrycia dziewczyny, to z biegiem czasu kobiety zaczyna łączyć uczucie..

I to właśnie z odgrywającą tę rolę aktorką - Julią Pogrebińską całowała się Boczarska. Mało tego, przed fotoreporterami paradowały też trzymając się za ręce!

Widać obie aktorki bardzo wczuły się w role i postanowiły zaprezentować filmowe uczucie nie tylko na szklanym ekranie. Czy całowanie jako sposób na promocję filmu jest dobrym pomysłem okaże się, gdy film wejdzie do kin.

Źródło: Katarzyna Gos
Źródło: Katarzyna Gos
WIĘCEJ ROZRYWKI