menu

Projekt Lady 2, odc. 5. zapis RELACJI na żywo na Se.pl

10.07.2017, godz. 21:57
Małgorzata Rozenek-Majdan z uczestniczkami Projekt Lady
foto: east news/tvn

Projekt Lady 2, odcinek 5. już w poniedziałek o 20.55. Zobaczyliśmy, jak uczestniczki poradziły sobie ze swoimi problemami psychicznymi oraz jak wypadły ich spotkania z bliskimi! Zapis relacji na żywo z Projekt Lady 2 na Se.pl.

21.50 Odpada Angelika.

21.44 Dzień po spotkaniu z rodzinami mentorki zaprosiły dziewczyny na rozmowy podsumowujące. Irena i Tatiana mają sporo do zarzucenia Angelice. Julia źle zachowała się wobec Kai, mentorki wracają jej uwagę, że scena nie zawsze jest jej.

21.26 Dziewczyny w końcu się doczekały! Roksana tuli siostrę Noemi, w końcu pokazuje, że jej zależy! Do Kai nikt nie przyjechał, uczestniczka przyznała, że miała nadzieję, że ich przyjazd coś zmieni. Robiła to dla nich po części... Tatiana tłumaczyła jej, że zmienia się głównie dla siebie. Kaja uciekła do pokoju, było jej bardzo przykro. Daria udzielała reprymend swojemu chłopakowi, którego zaczęła przewyższać kulturą. Magda zajęła się Kają.

21.13 Po reklamach odwiedzamy dziewczęta w kuchni. Jak się okazało pomyliły się i podały zimną rybę z zimnymi warzywami. Roksana pisze list do siostry Noemi, przeprasza, że nie okazywała jej uczuć, żałuje, że nie dbała o nią, płacze. Tatiana przyznała, że Roksana się przełamała. Równie ciężko było Kai, która do 12 roku życia była w bidulu, potem zaadoptował ją ojciec, ale matka jej nie chciała. Warsztaty z radzenia sobie z emocjami nie były lekkie.

21.03 Dziewczyny rozmawiają z Patrycją podczas dekorowania babeczek. Opowiadają o swoim życiu rodzinnym. Daria cierpi z powodu braku obecności mamy, która pracuje w Niemczech.

20.59 Do Radziejowic przyjeżdża Mikołaj Rej z żoną Patrycją. Będą gotować dla swoich bliskich. Póki co płaczą nad cebulą. Angelika ma problem z filetowaniem ryb. Płacze i wygląda jakby miała zemdleć.

20.57 Zaczynamy program! Na początek przypominamy, że do finału dotrą tylko trzy dziewczyny, a wygra jedna. I to nie byle co - trzymiesięczny kurs w renomowanej szkole językowej w Cambrige. W tym odcinku dziewczyny odwiedzą bliscy! Rozpoczynamy piąty tydzień Projektu Lady.

Projekt Lady 2, odcinek 5. już w poniedziałek 10 lipca o 20.55 na antenie TVN. W najbliższym odcinku dowiemy się, czy dziewczyny sprostają zadaniu, jakim będzie przygotowanie wystawnej kolacji dla swoich bliskich. Będą pracować w kuchni pod okiem Mikołaja Reya oraz jego żony, Patrycji. Nie dla wszystkich będzie to łatwe zadanie i nie wszystkie będą chciały pracować w kuchni. Potem mentorka Tatiana weźmie na warsztat problemy dziewczyn... Ich relacje z rodziną nie zawsze są łatwe, miłe, proste i przyjemne, a warto wiele rzeczy naprawić. Przy okazji dowiemy się, że mentorka zaszła w ciążę w wieku 18 lat i mało kto wierzył, że da radę... Same spotkania z rodziną wypadną różnie, dla przykładu Daria uzna, że jej chłopak przynosi jej wstyd! Kto odpadnie z show? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś. Śledźcie relację na żywo z Projekt Lady 2, odcinek 5. na Se.pl!

Zobacz: Projekt Lady 2, odcinek 5. Jednej z uczestniczek wstyd za chłopaka!

WIĘCEJ ROZRYWKI