menu

Projekt Lady 2, odcinek 6. Dziewczyny rozmawiały o seksie!

17.07.2017, godz. 21:55
projekt lady
foto: Facebook

Projekt Lady 2, odcinek 6. Dziewczyny rozmawiały o seksie z seksuologiem, a potem tańczyły tango! Ach, co to był za tydzień!

Dziewczyny w szóstym odcinku Projekt Lady 2 rozmawiały o seksie z seksuologiem. Dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Flis była wykorzystywana i zmuszana do seksu przez dwa lata! Z kolei dla Karoliny seks jest bardzo ważny. - To mnie odpręża, to mnie rozluźnia, nie wyobrażam sobie życia bez seksu - mówiła. Dzięki zajęciom z seksuologiem dziewczyny już wiedzą, że ich ciało to ich świątynia. Daria nie zamierza już brać wszystkiego jak leci, byle tylko ją ktoś zechciał.

Potem dziewczyny uczyły się tanga pod okiem Agustina Egurroli. Najlepsza okazała się Kaja, która pokonała wszystkie panie! Zaskoczyła nawet Agustina swoją kobiecością. W nagrodę tancerz poprosił ją do tańca.

Z programu musiał jednak ktoś odpaść. Najgorzej wypadły Klaudia i Ania, ale mentorki dały szansę Ani. Z kolei Julia zebrała pochwały, za to, że chciała zrezygnować ze swojej kreacji, byle tylko zrobić przyjemność Darii.

Zobacz: Projekt Lady 2, odcinek 6. relacja na żywo na Se.pl

WIĘCEJ ROZRYWKI