menu

Projekt Lady 2, odcinek 6. zapis relacji na żywo na Se.pl

17.07.2017, godz. 21:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska w Projekt Lady
foto: east news/tvn

Projekt Lady 2, odcinek 6. przed nami. Tym razem dziewczyny odbędą lekcje makijażu oraz tańca pod okiem Agustina Egurroli. Nie wszystkie będą zachwycone... Relacja na żywo na Se.pl start 20.55.

21.48 Jurorki podjęły decyzję. Z programu odpada Klaudia.

21.32 Najlepiej zatańczyła Kaja! Agustin zaprosił ją do tańca w nagrodę. Potem jurorki musiały zdecydować, która z dziewczyn odpadnie. Najsurowiej oceniły Klaudię i Anię. Pochwały dostała Julia, która chciała zrezygnować ze swojej kreacji, żeby Darii było przyjemnie.

21.16 Dziewczyny będą uczyć się tańczyć tango pod okiem Agustina Egurroli. Zachwycają się swoimi partnerami tanecznymi. Jak się okazuje tango nie jest łatwym tańcem! - Partner ma na was patrzeć, ma się zachwycać - uczy ich Agustin. Następnego dnia dziewczyny będą ze sobą rywalizować.

21.11 Po reklamach dziewczyny spotykają się z seksuologiem i rozmawiają o seksie. Karolina twierdzi, że seks ją wyzwala, uspokaja, odpręża... Podobno jest najważniejszy w jej życiu. Katarzyna była zmuszana do seksu przez swojego byłego faceta! Płacze i uczy się asertywności. - Nie możecie sobie pozwalać na to, żeby spełniać czyjeś potrzeby kosztem siebie - mówi seksuolog. Daria podobno brała wszystkich, którzy ją zechcieli.

21.02 Kaja uczy się malować. Dziewczyny namawiają ją do malowania się. - Kolejny krok do kobiecości wykonany, przyzwyczajam się - powiedziała.

20.55 Zaczynamy program i tym samym szósty tydzień eksperymentu Projekt Lady. Na początek Małgorzata Rozenek zabrała dziewczyny na lekcję makijażu. Dziewczyny muszą zmyć makijaż, Daria płakała... Uczestniczka nie pokazuje się nikomu bez makijażu. Z kolei Kaja wcale nie chce się malować.

Przed nami kolejny odcinek Projektu Lady 2. Tym razem uczestniczki show zmierzą się z zadaniem jakim będzie nauka profesjonalnego makijażu. Ale nie takiego, jaki same sobie robią! Niektóre z dziewczyn wyglądają bowiem wulgarnie lub wyzywająco, ale nie rezygnują z tandetnego makijażu. Kaja z kolei wcale nie potrafi się malować. - Takich rzeczy uczy mama, a ja się wychowałam w bidulu - mówiła uczestniczka. Dziewczyny będą także uczyć się tańczyć pod okiem Agustina Egurroli. Zapraszamy na relację na żywo, start 20.55.

Zobacz: Projekt Lady 2, odcinek 5. Już wiemy kto odpadł!

Źródło: Kamil Kacperczyk
WIĘCEJ ROZRYWKI