menu

Żony Hollywood 3 odc. 6. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

20.03.2017, godz. 23:32
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Żony Hollywood 3 odcinek 6 online będzie dopiero po emisji w telewizji. Jeśli chcesz być na bieżąco, czytaj naszą relację na żywo tylko na se.pl. Już dziś zobaczymy szósty odcinek trzeciej serii popularnego reality show. Nowy sezon, nowe bohaterki, nowe przygody kobiet które odniosły sukces w Ameryce. Zapraszamy!

Żony Hollywood 3 odcinek 6 już dziś o 22:30. Oto kolejne przygody Polek, które odniosły sukces w słonecznym Hollywood. Tym razem dalszy ciąg perypetii uczestniczek programu. Czym tym razem zaskoczą nas Żony Hollywood? Co będzie działo się w kolejnym odcinku show? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!

23:30 Powracamy po ostatnich reklamach. Co słychać u Heleny? Dziś przypada dzień ojca. Rodrigo spełni marzenie swojego przyjaciela i dawnego męża Helenity - Stevena. Co to będzie? Cała rodzina pojechała nad Wielki Kanion. Wszyscy są zachwyceni. Rodrigo płacze na wspomnienie Stevena. Chciałby, żeby jego przyjaciel żył. To już koniec na dziś. Zapraszamy za tydzień. Pamiętajcie o naszej RELACJI NA ŻYWO na SE.PL!

23:15 Iwona i Reggie planują weselne przemówienia. Co napiszą? Są ze sobą 12 lat. Oboje wspominają dzień, w którym po raz pierwszy się spotkali. Iwona ma nawet zdjęcie z tego dnia. Czas na kolejną przerwę.

23:10 Eva z córką wybiera się na zakupy. Po drodze mama uczy pociechę polskiego. Urodziła się w USA i mimo, że zna polski woli mówić po anielsku. Michelle przyznała się, że dostała niedawno mandat w wysokości 300 dolarów. Czas na zakupy. - Ja bardziej lubię wszystkie rzeczy takie bling-bling. Ona woli stonowane - mówi Eva o swojej córce.

23:05 Rodrigo, Helena, Sandra i Nicholas zrobili sobie przerwę w przydrożnym barze. Jak w amerykańskim filmie! Cała gromada pojechała w okolice Wielkiego Kanionu. Rodrigo kazał wysiąść ukochanej z samochodu i zawiązał jej oczy. Powoli dojeżdżają do najdroższego hotelu w Las Vegas. Rodrigo chciał spełnić plany nieżyjącego męża Heleny, który chciał zabrać rodzinę do miasta grzechu. - Mały hotel przy autostradzie? To by nie przeszło przy Helenicie! - mówi Rodrigo.Nicholas jest bardzo szczęśliwy. Czas na hazard!

23:00 Tymczasem u Iwony i Reggiego w nowym gniazdku jest jak w dawnym mieszkaniu. Dziewczyna postanowiła trochę pogotować. Zrobiła kilka potraw dla swojego narzeczonego. Reggiemu nie podobają się dźwięki dochodzące z kuchni. Iwona wygania Reggiego z kuchni. Zazwyczaj to on gotuje. Regie się boi. Wypluł jedzenie, bo było zbyt pikantne. Dla przegryzienia spróbował potrawy w innej misce. Okazało się, że to jedzenie dla psów, ale Reggiemu bardziej smakowało, niż właściwa potrawa.

22:50 Wracamy po reklamach. Co słychać u Evy? Inwentaryzacja skarbca. Eva sprawdza, co ma w szafie i czego jej jeszcze brakuje. - Jak dobrze wyglądamy, to się dobrze czujemy - twierdzi Eva. Chwali się swoimi kreacjami i torebkami. Jedna z sukni kosztowała 6 tysięcy dolarów. - To są takie jednorazówki - wyznaje Eva. Okazuje się, że Eva lubi kupować swoje skarby z danej marki i na podstawie marek tworzy zestawy. - Jak się potem ubieram jest cały komplet. Nie muszę myśleć - tłumaczy Eva.

22:40 Tymczasem Helenita, Rodrigo i Nicholas jadą na wycieczkę do Las Vegas. Między dziewczyną Nicholasa i Heleną nawiązała się nić porozumienia. Syn twierdzi, że obie skupiają się na nim za bardzo, ale wie, że to dla jego dobra. Z okazji dnia ojca Rodrigo przygotował jakąś niespodziankę w mieście grzechu. Co to będzie? Dowiemy się po przerwie!

22:30 Zaczynamy! Tydzień temu w malowniczym Calabsas wybuchł pożar. Na szczęście strażakom udało się ugasić ogień, ale strażacy zabronili się wprowadzać mieszkańcom osiedla ze względu na niebezpieczne opary. Ale Reggie i Iwona mają ślub, a do przygotowań potrzebne im ciepło domu. Iwona chce nowego domu. Reggie wynajął skromną rezydencję w Beverly Hills. - Nie chciałam za dużo. Chciałam tylko żeby był wielki dom. Żeby był wielki basen. Ja się nie pytałam o dużo. Ja tylko chciałam te rzeczy, co zawsze mam - wyznaje Iwona. Toby i Pucci już się zadomowili. Kryzys minął.

Zobacz: Żony Hollywood 3. Reggie woli jedzenie dla psa, niż popisy kulinarne Iwony

WIĘCEJ ROZRYWKI