menu

Żony Hollywood 3. Reggie woli jedzenie dla psa, niż popisy kulinarne Iwony

20.03.2017, godz. 11:20
Reggie Benjamin
foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Iwona Burnat i Reggie Benjamin to jedni z najbardziej lubianych uczestników Żon Hollywood. Okazuje się, że piękna Polka nie jest zbyt dobrą panią domu. Hinduski piosenkarz woli jeść jedzenie dla psów, niż jej popisowe dania.

Już w najbliższy poniedziałek o 22:30 zobaczymy kolejny odcinek Żon Hollywood. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami dramatu Iwony Burnat i Reggiego Benjamina. Okazało się, że ich dom w Calabasas stanął w ogniu. Na szczęście Reggie dostał o d twórców filmu, w którym bierze udział mieszkanie w Beverly Hills. Iwona chciała w nowym domu poczuć się jak prawdziwa żona-gospodyni. Ugotowała więc jedzenie dla kochanych piesków i przyszłego męża.

Reggie wziął jednak do ust łyżkę nie z tego talerza. Zjadł jedzenie dla psów, ale zorientował się dopiero kiedy Iwona zwróciła mu uwagę. - W sumie było lepsze niż tamto - skomentował, wskazując na swoje danie zrobione przez Iwonę. - Doceniam, że... próbuje gotować - skomentował sprawę Reggie. Co jeszcze czeka nas w najnowszym odcinku? Dowiemy się w poniedziałek o 22:30. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na Se.pl!

Zobacz: Dramat jednej z Żon Hollywood: "Pozostaje tylko być i trzymać za rękę"

WIĘCEJ ROZRYWKI