menu

Dziewczyna z tatuażem

11.08.2017, godz. 02:00
Dziewczyna z tatuażem
foto:

Jak twierdzą znawcy tematu, jest jedną z częstszych pamiątek z wakacji, szczególnie ten wykonany tuż nad kostką u nogi. Oznacza, że jego właścicielka dobrze bawiła się podczas urlopu.

Moda, zauroczenie i mniej zahamowań

W miesiącach letnich i wczesną jesienią wyraźnie wzrasta zainteresowanie kobiet zdobieniem ciała tatuażami, potwierdza Norweg Sigurd Vedal, założyciel portalu randkowego Victoria Milan. Składa się na to wiele przyczyn - otwartość na nowe wrażenia, chęć zademonstrowania swojej niezależności, w czym jest i odrobina ekshibicjonizmu, zauroczenie nowym partnerem. W tym przypadku tatuaż ma przypominać o pięknych chwilach spędzonych razem.

Oczywiście przyczyn ozdabiania ciała tatuażami może być dużo, dużo więcej, ale te wakacyjne są głównie romantyczno-wspomnieniowe.

Mój tatuaż mówi o mnie

Kobiety najchętniej wybierają motywy kwiatowe i orientalne. I zazwyczaj nawet nie są świadome tego, że wybrany przez nie obrazek może wiele powiedzieć o ich charakterze czy temperamencie.

- Kwiaty (lilie, róże, małe bukieciki), najczęściej wykonywane na ramionach lub nad kostką, sugerują, że ich właścicielka jest kobietą zmysłową, dla której nie ma miłości bez seksu, a seksu bez miłości. Ale róża z kolcami jest podświadomie wybierana przez kobiety, które zostały przez kogoś niedawno zranione.

- Gwiazdy, komety - są sygnałem, że w życiu kobiety miało miejsce jakieś niezwykłe wydarzenie (nowa miłość?), które powinno zapoczątkować coś nowego. Obrazek ukazujący wnętrze kompasu w kształcie gwiazdy oznacza, że kobieta nie jest pewna swojego wyboru i wciąż poszukuje sposobu na dalsze życie.

- Motylki - mówią dokładnie to, co motyle w brzuchu, czyli: było mi z tobą super, wyzwoliłeś we mnie gorącą kochankę i teraz czuję się wolna od zahamowań.

- Delfiny - to wielka radość z tego, co było i ogólnie optymistyczne nastawienie do życia.

- Chińskie znaki - co prawda w większości rysowane bez zrozumienia, ale to nieważne, mają wyglądać egzotycznie i informować, że ich właścicielka jest kobieta tajemniczą.

- Serce - motyw, który jest ikoną, bo wiadomo, serce to serce. Może być ze skrzydłami (kobieta wolna od stereotypów, dominująca), w płomieniach (plonie z namiętności), przebite strzałą (oczywiście Amora), ale też złamane na pół (i wszystko jest jasne).

Jakie miejsce

Znaczenie ma też lokalizacja tatuażu.

- Kostki nóg - pamiątka z wakacji, wspomnienie, które na długo ma pozostać w pamięci. A może nawet i na zawsze.

- Biodra - otwarte, wręcz entuzjastyczne podejście do seksu.

- Brzuch - mówi: - Zobacz, jestem 100-procentową, zdrową kobietą, niczego mi nie brakuje.

- Nad pośladkami - sugeruje, że ona chce być pieszczona w najbardziej intymnych miejscach. Jeśli tatuaż w tym miejscu ma wzór etniczny, sugeruje zainteresowanie seksem tantrycznym.

- Uda - daje do zrozumienia, że potrafi jeszcze więcej, niż myślisz. Kobiety z tatuażem na udach podobno nawet poruszają się bardziej seksownie.

- Ramiona - na co dzień romantyczki, ale w niektórych sytuacjach pałają dziką żądzą.

- Dekolt - obiecanki-cacanki, więcej obiecują, niż pokazują.

Uwaga: Kobiety, które mają wytatuowane ponad 30 proc. ciała to albo artystki, albo są uzależnione od tatuaży (i raczej pewne, ze będą chciały mieć ich więcej), albo ryzykantki. Cóż, wybór należy do ciebie.

Zobacz: EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Duuużo masła i wino nie tańsze niż za 30 zł! Nietypowe żądania gwiazd

tagi: SEKS tatuaż
autor: Bożena Stasiak zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ SEKSU