menu

Daria Jaworska pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

20.03.2017, godz. 13:00
Daria Jaworska pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Darię Jaworską.

Daria Jaworska to wschodząca gwiazda polskiej sceny pop. Jest wokalistką, pianistką, kompozytorką oraz autorką tekstów piosenek. Znana jest z anteny radia RMF FM oraz telewizji Polsat. Występował na Wielkiej Gali z okazji 25-lecia radia RMF FM oraz Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat, gdzie podbijała serca publiczności. Daria Jaworska wraz z zespołem ENEJ nagrała doskonale wszystkim znany cover „Nasze Randez Vous” z repertuaru zespołu Kombi, który znalazł się na specjalnej płycie z okazji 25-lecia radia RMF FM, dzięki czemu stała się bardzo dobrze kojarzona z tą stacją radiową. Daria Jaworska obecnie pracuje nad własną płytą oraz przygotowuje się do trasy koncertowej, która będzie promować krążek. Niebawem będziemy mogli zobaczyć artystkę w różnego rodzaju wydarzeniach medialnych.

- Daria Jaworska ma bardzo duży potencjał. Jest uzdolniona, wymaga od siebie, a do tego jest bardzo ładna. Może osiągnąć duży sukces medialny — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Grupa Klakson pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Łukasz Jakóbiak pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
WIĘCEJ WIADOMOŚCI