menu

Domy modułowe - własne M w jeden dzień!

05.06.2017, godz. 00:00
Domy modułowe - własne M w jeden dzień!
foto:

Dom modułowy to najprostszy sposób na własne M, ale także propozycja dla wszystkich tych, którzy nie chcą czekać miesiącami, doglądać ekipy budowlanej, zaopatrywać ją w materiały budowlane i stresować się kiedy budowa nie idzie zgodnie z planem.

Budownictwo modułowe jest stosunkowo nowym rozwiązaniem, ale zyskuje coraz większą popularność ponieważ takie domy możemy stawiać zarówno na gruntach piaszczystych, skalistych a nawet na podmokłych. Ponadto domy modułowe można przewozić z miejsca na miejsce a nawet demontować i składać ponownie w innym miejscu. Taki dom można także łatwo powiększyć kupując kolejny moduł. Nie trzeba od razu tworzyć ogromnej konstrukcji i brać 30-letniego kredytu.

Firma Damir istnieje na rynku od blisko 30 lat i może poszczycić się budową ponad 600 domów oraz konstrukcji modułowych. Tworzone przez nas konstrukcje domów modułowych są wykonywane z najlepszego drewna i najlepszych materiałów dzięki czemu są estetyczne, trwałe, a przede wszystkim energooszczędne. W zależności od rodzaju wybranych ścian mogą być użytkowane letniskowo lub całorocznie.

Posiadamy własną fabrykę a stosowana technologia pozwalają nam na budowę najtańszych domów modułowych na rynku. Cały proces budowy odbywa się pod dachem, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonania. Budynek nie jest narażony na działanie warunków atmosferycznych, a plac budowy na dewastację. Montaż gotowych modułów trwa tylko 1 dzień. Nasze domy nie wymagają budowy fundamentów, wystarczą bloczki, a realizacja może odbywać się również zimą.

Drewniane domy modułowe doskonale spełniają rolę budynków mieszkalnych, mobilnych biur, sklepów, punktów usługowych czy obiektów turystycznych i rekreacyjnych. Nasza technologia gwarantuje bardzo dużą trwałość konstrukcji co przekłada się na jej mobilność. Zawsze istnieje możliwość późniejszego przeniesienia modułu w inne miejsce.

Oferujemy wiele możliwych wymiarów modułów oraz różne wersje ich zestawienia. Każdy klient może wybrać projekt najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Istnieje możliwość budowy domu bez pozwolenia o wymiarach nie przekraczających 35m2 zabudowy, lub po uzyskaniu zgody na budowę, konstrukcji o wiele większych.

Więcej informacji na https://modulowydom.pl/ lub pod nr telefonu 22 678-90-02, 503 647 565.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI