menu

PROMOCJA W ROSSMANN -49 proc. i - 55 proc. potrwa TYLKO do 28.04! Dlaczego tak krótko?

20.04.2017, godz. 09:00
Rossmann
Rossmann foto: Rossmann

Już 20.04 rusza promocja w Rossmann - 49 proc. (dla klubowiczów - 55 proc. przy zakupie trzech różnych kosmetyków). Tym razem akcja promocyjna potrwa tylko 8 dni, do 28.04. Dlaczego tak krótko?

Śmiało można powiedzieć, że akcje promocyjne w Rossmann to ulubione wydarzenie wielu Polek. Nic dziwnego - w tym czasie we wszystkich sklepach sieci można kupić kosmetyki w wyjątkowo niskich cenach. Zawsze akcja trwała 3 tygodnie. W każdym tygodniu można było kupić inne produkty, np. w pierwszym były to kosmetyki do malowania oczy, w drugim twarzy i ust, natomiast w trzecim to produkty do pielęgnacji dłoni. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Promocja w Rossmann potrwa tylko 8 dni - od 20.04 do 28.04. W tym czasie można kupić wszystkie kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji paznokci!

Do tego Rossmann przygotował wyjątkową atrakcję dla osób, które posiadają kartę sklepu i tym samym należą do klubu Rossmann. Osoby te dostaną bowiem dodatkowe rabaty! Jeśli kupi się trzy różne produkty (maskarę, szminkę oraz lakier do paznokci) to otrzyma sie rabat 55 proc!

Zobacz: PROMOCJA W ROSSMANN -49 proc. Możesz kupić kosmetyki jeszcze taniej - aż o -55 proc!

Przeczytaj też: ROSSMANN PROMOCJA -49 proc. na kosmetyki do makijażu. Sprawdź, kiedy startuje!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
WIĘCEJ WIADOMOŚCI