menu

Te FRYZURY NA PLAŻĘ to hit internetu! Poleca je Pytanie na śniadanie, a internauci wyśmiewają

14.07.2017, godz. 15:46
Te FRYZURY NA PLAŻĘ to hit internetu! Poleca je Pytanie na śniadanie, a internauci wyśmiewają
Te FRYZURY NA PLAŻĘ to hit internetu! Poleca je Pytanie na śniadanie, a internauci wyśmiewają foto: Pytanie na śniadanie/printscreen

Te fryzury na plażę polecane są przez ekspertkę w programie "Pytanie na śniadanie". Zdaniem stylistki fryzur, Doroty Wodzińskiej jej propozycje uczesań na lato są praktyczne i pomysłowe. Niestety na antenie nie popisała się ona swoimi umiejętnościami. Internauci są bezlitośni i w komentarzach wyśmiali fryzury na plażę z programu PnŚ.

Każda kobieta wie, że wybierając się na plażę, trzeba uczesać włosy tak, aby nie przeszkadzały nam w kąpielach, opalaniu — jednym słowem fryzura na plażę powinna być wygodna. Temat jest obecnie na topie i TVP2 postanowiła pospieszyć z pomocą wszystkim kobietom wybierającym się na wakacje. Do programu "Pytanie na śniadanie" zaproszono stylistkę fryzur, która na antenie miała zaprezentować fryzury idealne na plażę. Miały być "praktyczne i proste", a wyszło... jak z komicznym makijażem na sylwestra. Modelki czesane przez stylistę wyglądały naprawdę zabawnie i raczej mało prawdopodobnie, aby któraś z kobiet zdecydowała się na taką fryzurę, wybierając się na plażę. "Ale wiocha", "Porażka... Totalne bezguście" - pisali pod filmikiem zażenowani internauci. A wy co sądzicie o propozycjach fryzur na lato z programu "Pytanie na śniadanie"?

Źródło: Kamil Kacperczyk
WIĘCEJ WIADOMOŚCI