menu

Justyna Pawlicka komentuje zdjęcie seksu oralnego! Miłość kwitnie?

11.08.2017, godz. 14:27
Justyna Pawlicka z Rafałem na Instagramie
Justyna Pawlicka tuż po aferze ze zdjęciem seksu oralnego umieściła na swoim Instagrmie zdjęcie z Rafałem. Fotę podpisała "Miłość kwitnie" foto: Instagram

Justyna Pawlicka i zdjęcie seksu oralnego - ten temat w ostatnim czasie cieszył się ogromną popularnością w sieci. Wszystko wskazuje na to, że uczestniczka Top Model padła ofiarą przykrego ataku hackerskiego. Jak to zdarzenie wpłynęło na jej związek? Pawlicka na Instagramie po raz pierwszy skomentowała całą sprawę.

Justyna Pawlicka i jej partner padli ofiarą okrutnego ataku hackerskiego? Na początku sierpnia 2017 roku na Instagramie byłej uczestniczki Top Model pojawiło się zdjęcie seksu oralnego. Po godzinie fotografia zniknęła, ale i tak wywołała wielkie poruszenie w sieci. Sama zainteresowana stwierdziła, że zdjęcie seksu oralnego na jej Instagramie to tzw. fake. "Oczywiście, że to fake. Ktoś włamał mi się na konto, zgłaszam tę sprawę na policję" – wyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Justyna Pawlicka komentuje zdjęcie seksu oralnego

Była uczestniczka Top Model dzień po aferze ze zdjęciem seksu oralnego umieściła na Instagramie fotografię z ukochanym Rafałem. W podpisie posta dodała kilka hasztagów, które są najlepszym komentarzem do całej sytuacji. Jak układają się relacje Pawlickiej z partnerem? Wszystko wskazuje na to, że atak hackerski tylko umocnił ich uczucie. Pod zdjęciem z Rafałem, Pawlicka umieściła następujące hasztagi: Miłość kwitnie, pomimo wszystko, nie damy się. W podobnym tonie wypowiedział się Rafał, który pod wspólnym zdjęciem z modelką umieścił takie hasła jak: couple, stronger together. To się nazywa wsparcie!

Justyna Pawlicka zrzuciła ciuszki dla CKM

Justyna Pawlicka BRZYDZI SIĘ zabić królika, a sprzedaje naturalne futra!

SZOK! Justyna Pawlicka z Top Model pozuje z lisem i promuje swoje FUTRA! "Sezon na lisy"

 

#miłośćkwitnie#pomimowszystko#niedamysię# @rd_rafal

Post udostępniony przez Justyna Łucja Pawlicka (@juustyneczkaa) 9 Sie, 2017 o 1:54 PDT

#couple#strongertogether#warsaw#poland @juustyneczkaa

Post udostępniony przez Rafal (@rd_rafal) 9 Sie, 2017 o 2:19 PDT

Źródło: Paulina Koziejowska
WIĘCEJ WIADOMOŚCI