menu

Anna Popek ma romans z byłym mężem Małgorzaty Rozenek?!

25.02.2017, godz. 09:56
Anna Popek, Jacek Rozenek
foto: fotomontaż

Anna Popek ma romans z byłym mężem Małgorzaty Rozenek? Po rozstaniu z Katarzyną Pietraszek Jacek Rozenek nie może opędzić się od kobiet. Pojawiły się plotki, że z Anną Popek łączy go coś więcej niż stosunki koleżeńskie! Ile w tym prawdy?

Anna Popek i Jacek Rozenek to dobrzy znajomi. Znają się od lat i do tej pory żywili do siebie wyłącznie sympatię. Jak donosi "Fakt", teraz to się zmieniło! Niedawno Rozenek rozstał się z Katarzyną Pietraszek. Nie wiadomo, dlaczego ten związek się rozpadł, bo jeszcze niedawno para planowała dziecko. Ich drogi jednak się rozeszły, a Rozenek znów jest wolny. Natychmiast skierowały się na niego oczy różnych kobiet ze świata show-biznesu. Jedną z nich jest Anna Popek.

Wkrótce razem z Jackiem weźmie udział w biegu przełajowym ku Czci Żołnierzy Wyklętych. Para z sympatią komentuje swoje wpisy na Facebooku. Jak myślicie, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Jacek Rozenek na razie nie ma szczęścia w miłości. Jego była żona, Małgorzata Rozenek, ułożyła sobie życie z Radosławem Majdanem. Małżeństwo okazało się strzałem w dziesiątkę, również biznesowym - w ubiegłym roku para Rozenek-Majdan zarobiła 2 miliony złotych! Będą również nagrywać wspólny program dla telewizji.

Czy passa Jacka Rozenka odmieni się z Anną Popek?

WIĘCEJ WIADOMOŚCI