menu

Caitlyn Jenner opisała życie seksualne z Kris Jenner: "Czułam się niekomfortowo"

21.04.2017, godz. 11:48
Caitlyn Jenner usunęła penisa
Caitlyn na zmianę płci zdecydowała się w wieku 64 lat foto: Eastnews

Caitlyn Jenner w swojej książce opisała szczegółowo operację usunięcia penisa i życie seksualne z Kris Jenner. Wyznaje w niej, że nie czuła się komfortowo. Przypomnijmy, że ich małżeństwo trwało 24 lata.

Caitlyn Jenner wydaje książkę pt. "The Secrets Of My Life", w której opisuje swoje wspomnienia. Choć dzieło nie trafiło jeszcze do sprzedaży, do mediów wyciekły jego fragmenty opisujące operację usunięcia penisa. Poza córkami Kylie i Kendall Jenner zażenowanie z powodu książki Caitlyn Jenner czuje również jej była żona. Kris Jenner była w związku małżeńskim z Brucem przez 24 lata. Na długo przed premierą książki otrzymała jej manuskrypt. Już wtedy nie podobało jej się to, co z niego wyczytała.

- Nigdy nie byłam tak wściekła. Po prostu nie mogę dłużej patrzeć na to z boku. Mam dosyć - powiedziała Kris Jenner w zwiastunie do kolejnego odcinka reality show - Z kamerą u Kardashianów. Caitlyn Jenner napisała w książce, że pożycie małżeńskie było dla niej niesatysfakcjonujące.

- Moje nastawienie nie zmieniło się od czasów szkoły średniej. Po prostu nie czuję się z tym w pełni komfortowo - to fragment dotyczący życia seksualnego Caitlyn (a właściwie wtedy jeszcze Bruce'a) z Kris Jenner. Zapewne każda żona byłaby wkurzona, gdyby jej mąż pisał w książce takie rzeczy.

Zobacz: Janachowska: Uczyła się chodzić na nowo!

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ WIADOMOŚCI