menu

Chajzer zdradził, ile dotychczas zebrano na Powstańców! Kwota robi wrażenie!

13.08.2017, godz. 14:59
Filip Chajzer
foto: © AKPA

W zeszłym roku Filip Chajzer po raz pierwszy zorganizował zbiórkę pieniędzy na pomoc Powstańcom Warszawskim. Wówczas udało się zebrać około 300 tys zł. Tymczasem goszcząc w niedzielę w TVN24 zdradził, że tegoroczny wynik będzie znacznie lepszy, ponieważ już teraz na specjalnym koncie zgromadzono ponad milion złotych!

Chajzer przyznał w programie, że w tegorocznej edycji akcji udało się zebrać ponad 1,1 mln zł. Odejmując nawet 500 tys. zł, które wpłaciła firma Maspex za skandaliczną reklamę "Tigera" kwota z zeszłego roku została podwojona. Co ważne, akcja wciąż trwa.

Jak mówił organizator: - Nieprawdopodobne, ile to jest pieniędzy. Te pieniądze świadczą o skali pamięci i szacunku dla tych ludzi.

Jak podkreślił Chajzer, pieniądze trafiają na fundusz, który jest w rękach powstańców. Następnie argumentował: - Decydują kto, co, ile potrzebuje. Nie muszą wypełniać druków, udowadniać historii swojej choroby. Na koniec dodał, że pieniądze można wpłacać cały rok, choc sam: - Mobilizacyjną akcję prowadzę do 2 września.

Zobacz także: Ostałowska zniknie z "M jak miłość"?

Polecamy również: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem po porodzie. Internauci zachwyceni

Przeczytaj ponadto: Nowa prowadząca "Koła Fortuny"! Kim jest Izabella Krzan?

WIĘCEJ WIADOMOŚCI