menu

Czas honoru: Boczarska POKONAŁA Żmudę Trzebiatowską

12.05.2011, godz. 15:24
Magda Boczarska
Magda Boczarska foto: © AKPA

Są zupełnie różnymi typami aktorek. Magdę Boczarską (33 l.) reżyserzy obsadzają w rolach kobiet zdecydowanych. Marta Żmuda Trzebiatowska (27 l.) to specjalistka od komedii romantycznych. Obie starały się o tę samą rolę w serialu "Czas honoru". Wygrała Boczarska.

"Czas honoru" jest od kilku sezonów hitem TVP2. Wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do czwartej serii serialu. Nową, intrygującą postacią jest Karolina Osmańska. O tę rolę - jak pisze "Fakt" - walczyło wiele popularnych aktorek młodego pokolenia, m.in. Iza Miko. W ostatecznej rozgrywce znalazły się Magda Boczarska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Patrz też: Czas honoru: Dziś rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części - GALERIA

Według informacji "Faktu", twórcy serialu nie zastanawiali się długo. Wybrali Boczarską, najlepszą aktorkę ubiegłorocznego Festiwalu Polskich Filów Fabularnych w Gdyni. Jak czytamy, przekonała ich talentem i profesjonalnym podejściem do pracy aktorskiej.

Dziennik zauważa, że dla producentów problemem nie był nawet fakt, że Boczarska pojawiła się już w "Czasie honoru" w epizodzie. Scenarzyści po prostu połączyli jej wcześniejszy wątek z nową historią.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI