menu

Dramat Wojewódzkiego! Nudzi się w Monte Carlo! [ZDJĘCIA]

20.03.2017, godz. 10:58
Kuba Wojeódzki
foto: Kuba Wojewódzki Instagram

Kuba Wojewódzki to ma dopiero życie. Showman właśnie zwiedza jedną z najsłynniejszych dzielnic Monako. Niestety okazuje się... że się nudzi!

Kuba Wojewódzki znowu zrobił sobie wakacje. Tym razem showman wraz ze swoją narzeczoną Renatą Kaczoruk wybrali się do Monako. Miasto-państwo słynie z dzielnicy Monte Carlo, gdzie znajdują się znane na cały świat plaże i kasyna. W Monte Carlo znajduje się również tor wyścigowy, na którym odbywają się zawody Grand Prix Monako Formuły 1. Mimo wspaniałej pogody, pięknych widoków i licznych atrakcji, celebryta się nudzi!

- Nuda w tym Monte Carlo. Dzień jak co dzień - napisał na Instagramie Kuba. Wrzucił też zdjęcie, na którym siedzi na słupku w porcie ze skwaszona miną.

#nuda#w#montecarlo#monaco#dzień#jak#co#dzień

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 20 Mar, 2017 o 1:52 PDT

- Hahahaha "dzień jak co dzień" tez chce mieć takie dni - napisał w komentarzu jeden z fanów. - Wystawne życie na wodzie jest nudne.. pozostaje ruletka na wzgórzu Monte Carlo - żartuje inny.

Wiemy, że Kuba tak naprawdę żartuje. W tak pięknych okolicznościach przyrody nie sposób się nudzić. Zresztą zobaczcie sami!

To były najlepiej zainwestowane pieniądze #skoknaKase #casino #MonteCarlo #bday #świetujemy

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka) 19 Mar, 2017 o 7:30 PDT


#happy #birthdaypuppy #MonteCarlo @justpaul #bday #weekend

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka) 19 Mar, 2017 o 7:49 PDT

Zobacz: Kaczoruk jako matka? Zobacz urocze zdjęcie!

WIĘCEJ WIADOMOŚCI