menu

Jarosław Bieniuk na ślubie z Martyną Gliwińską i dziećmi!

16.06.2017, godz. 12:10
Jarosław Bieniuk
foto: AKPA

W jednym z ostatnich wywiadów Jarosław Bieniuk przyznał, że nareszcie jest szczęśliwy, bo u boku ma kobietę, która go wspiera. Sportowiec długo nie komentował związku z nową partnerką. Teraz pokazał ich wspólne zdjęcie.

Jarosław Bieniuk długi weekend spędził z przyjaciółmi i rodziną. Sportowiec razem z Martyną Gliwińską i dziećmi wybrał się na wesele. Zdjęciem z czwartkowego wydarzenia w Kielcach pochwalił się na Instagramie. Trzeba przyznać, że cała piątka wygląda na bardzo szczęśliwą, a sportowiec chyba nie zamierza dłużej ukrywać swojego związku z modelką.

Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia, że Bieniuk jest zakochany i znalazł wsparcie u boku nowej kobiety, posypała się lawina komentarzy. Jedni byli zniesmaczeni, że zaledwie po półtora roku od śmierci Ani Przybylskiej, znalazł pocieszenie u innej kobiety, inni ucieszyli się i życzyli im dużo szczęścia. Sam sportowiec nie komentował tych doniesień i nie zamieszczał żadnych wspólnych zdjęć. Dopiero niedawno w wywiadzie dla Vivy przyznał, że jest szczęśliwy i ma wsparcie kobiety, która jest dla niego ważna.

Teraz postanowił się pochwalić wspólną fotką, na której pozuje z Martyną i dziećmi. Prawda, że ładnie razem wyglądają?

Zobacz: Kinga Rusin chwali się zdjęciami z końca świata. Wygląda jak nastolatka!

#weselelicho #rodzinnie #zabawa #swietokrzyskie #kielce #

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer) 15 Cze, 2017 o 12:12 PDT

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ WIADOMOŚCI