menu

Jezus na PENISIE! Obrazoburcze zdjęcie Nergala!

27.12.2016, godz. 12:53
Nie chcą Nergala w Warszawie
Nie chcą Nergala w Warszawie foto: AKPA

Nergal lubi szokować. Łamie też tabu jakim w naszym kraju jest religia katolicka. Postanowił zamieścić na Instagramie nietypowe zdjęcie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Fotka oczywiści wywołała istny skandal. Co były chłopak Dody zamieścił w sieci?

Nergal słynie w szerszym gronie za sprawą związku z Dodą i podarcia Biblii na jednym z koncertów zespołu Behemoth, którego jest liderem. Tak naprawdę jest muzykiem, którego podziwia cały świat. Nie kryje się ze swoja niechęcią do wszystkiego, co z wiązane z religią katolicką. Często ma przez to problemy w naszym kraju. Adam Darski jednak się nie boi i ponownie postanowił złamać religijne tabu. Zrobił to za pomocą kontrowersyjnej fotografii.

Okres Bożego Narodzenia, to czas w którym gwiazdy dzielą się z fanami świątecznymi fotkami. Niektórzy wstawiają zdjęcia choinek, inni nagrywają krótkie filmy z kolędami. Nergal postanowił jednak odstawać od celebrytów i zamieścił na Instagramie zdjęcie przedstawiające dwa krzyże. Jeśli przyjrzeć się bliżej, okazuje się, że krzyże, to tak naprawdę sztuczne penisy. Do nich właśnie przybite są postacie Jezusa Chrystusa.

Are you celebrating already? @tomgabrielfisher

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam Nergal Darski (@nergal69) 24 Gru, 2016 o 9:49 PST

- Świętowaliście już? - zapytał po angielsku Nergal swoich fanów. Niektórzy wzięli świąteczną fotkę Nergala na żarty. - Ahahaha ch*jowy krzyż - śmiał się jeden z nich. - Przegięcie pały (?) - zażartowała fanka. Pojawiły się jednak osoby, które poczuły sie dotknięte. - Illuminacka szuja. Dla kasy wszystko co, Nergal? - zapytał jeden z użytkowników. - Osoba mająca problemy emocjonalne oraz psychiczne wstawia takie rzeczy, istny kretyn!!!!- stwierdziła internautka. - Nie żebym się spodziewała czegoś ambitnego na tej stronie ale pokazałeś właśnie jak zaskakująco nisko siegasz intelektualnie - dodała inna.

A Wy co sądzicie o zdjęciu Nergala? Czy prawdziwy katolik powinien obrażać się za takie fotki? Czy wiara nie powinna wystarczyć? Czy penis to nie stworzenie boże?

Zobacz: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zaśpiewali kolędę! [WIDEO]

WIĘCEJ WIADOMOŚCI