menu

Kto jest agentem? Odeta Moro odpiera zarzuty i przedstawia dowody!

21.04.2017, godz. 10:25
Odeta Moro
foto: © AKPA

To Odeta Moro jest agentem? Internauci od dawna snują taką teorię, na którą mają wiele silnych dowodów. Dziennikarka obserwując dyskusje fanów programu postanowiła się bronić. Na Instagramie umieściła zdjęcie, które ma być jej alibi!

Odeta Moro jest agentem? Ta teoria ma wielu zwolenników. Wnikliwi obserwatorzy Agent Gwiazdy 2 są w stanie przedstawić wiele dowodów na to, że to właśnie Odeta jest tytułowym agentem. W zadaniu z podawaniem jedzenia to właśnie ona podała złe steki. Jeden z uczestników stwierdził, że w tym zadaniu agent "był w kuchni". Dodajmy, że tego dnia w kuchni usługiwali jeszcze: Odeta, Daria, Alan i Niecik. W odcinku, w którym uczestnicy spędzali noc na pustyni to ona wraz z Aśką odmierzała czas klepsydry. Tuż przed zakończeniem zadania wprowadziła koleżankę w błąd, pozwalając jej zatrzymać czas za szybko.

Zdaniem internautów kluczowym dowodem na to, że to właśnie Odeta Moro jest agentem, było zadanie z dmuchanymi bananami, które były ciągnięte przez motorówkę na oceanie. Przypomnijmy, że uczestnicy musieli w trakcie jazdy zamienić się miejscami, przeskakując z banana na banana. Już na wstępie Odeta zaznaczyła, że panicznie boi się wody, a szczególnie zanurzania głowy pod wodę. Problem w tym, że internauci doskonale pamiętają jej udział w programie Celebrity Splash. Odeta skakał do basenu na główkę niczym Wodnik Szuwarek.

Czy to zdradziło, że Odeta Moro jest agentem? Dziennikarka postanowiła się bronić. Ostatnio umieściła na Instagramie zdjecie z dzieciństwa, na którym uczy się pływać pod okiem troskliwego taty. Jej mina na zdjęciu zdradza maksymalne skupienie. Pod fotką Odeta umieściła wpis: "nigdy nie lubiłam pływać. Tata, ja i jezioro. Rękawki, żabka. Prezesowska walka o życie i honor. Nigdy nie lubiłam jak jest mokro i zimno". Czy to wystarczające wytłumaczenie? Dla nas Odeta nadal jest mocnym kandydatem do roli agenta.

ZOBACZ: Agent Gwiazdy 2: Jarosław Kret znowu gra na przekór grupie. Jest agentem?

WIĘCEJ WIADOMOŚCI