menu

Łukasz Jakóbiak po wizualizacji z Ellen DeGeneres został wyśmiany przez Amerykanów

20.03.2017, godz. 09:47
Łukasz Jakóbiak u Ellen
foto: PrintScreen YouTube

Łukasz Jakóbiak kilka dni temu przedstawił "wizualizację" wywiadu z Ellen DeGeneres. Bohaterem rozmowy był on, a prowadzącą... sobowtórka znanej prezenterki. Autor programu 20m2 nie od razu ujawnił, że wywiad to jedynie "wizualizacja", za co spadła na niego fala internetowego hejtu. Jego oszustwo zauważono nawet w Stanach. Fałszywy wywiad Jakóbiaka z Ellen DeGeneres wyśmiał jeden z popularnych amerykańskich youtuberów. Słusznie?

Łukasz Jakóbiak, prowadzący program 20m2 Jakóbiaka, od dawna marzył o spotkaniu z największą showmanką Ameryki - Ellen DeGeneres. Niestety, do tej pory nie otrzymał zaproszenia do najpopularniejszego talk-show w Stanach Zjednoczonych. Mimo tego, Jakóbiak znalazł sposób na rozmowę z Ellen. Kilka dni temu umieścił w sieci nagranie, na którym zasiada na kanapie amerykańskiej gwiazdy talk-show. Problem w tym, że przedstawiona przez Jakóbiaka Ellen, była jedynie sobowtórką Ellen DeGeneres. Youtuber nie przyznał się od razu, że jest to typowy "fake". Wręcz przeciwnie - specjalnie podgrzewał atmosferę wpisami w mediach społecznościowych. Gdy prawda wyszła na jaw na jego głowę wylano wiadro hejtu, a on sam tłumaczył, że była to jedynie "wizualizacja wywiadu z Ellen".

Amerykańska gwiazda internetu wyśmiała Łukasza Jakóbiaka

Można jednak powiedzieć, że Łukasz Jakóbiak dopiął swego - usłyszano o nim w Stanach Zjednoczonych. Nagranie z "wizualizacją wywiadu z Ellen DeGeneres" obejrzał jego amerykański kolega po fachu. Ethan Klein z kanału h3h3Production w ostrych słowach odniósł się do akcji Jakóbiaka:

- Ellen będzie przerażona, jak zobaczy ten film. To nie jest wizualizacja, tylko szaleństwo. Dzwoń do psychiatry… On myśli, że jak Ellen to obejrzy to go zaprosi, ale ona zarygluje drzwi i pozamyka okna. Zrobił podrobiony plan show Ellen i mówi w nim, jak stalkował Lady Gagę - mówi w nagraniu youtuber. - To było naprawdę dziwaczne. To jest żenujące.

Ethan Klein w swoim  nagraniu umieścił jeszcze jedną cenną uwagę. Youtuber zauważył, że Łukasz Jakóbiak najwyraźniej zaczął mylić rzeczywistość z wirtualnym życiem w socialmediach.

ZOBACZ: Łukasz Jakóbiak to perfidny OSZUST? Wynajął aktorkę, która... [ZDJĘCIA]

WIĘCEJ WIADOMOŚCI