menu

Magdalena Boczarska o historii walki z potworną chorobą

20.03.2017, godz. 15:17
Magdalena Boczarska
foto: © AKPA

Magdalena Boczarska to pewna swego piękna dojrzała kobieta. Jednak w przeszłości miała problem z akceptacją swojego ciała. Aktorka opowiedziała historię walki z potworną chorobą.

Magdalena Boczarska, ostatnio zachwyciła wszystkich rolą Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania". Aktorka przy okazji promocji nowej produkcji udzieliła wielu wywiadów. W jednym z nich przytoczyła przykrą historię z przeszłości. Jak się okazuje, Boczarska jako nastolatka była bliska anoreksji.

- W wieku 14 lat trafiłam do szpitala, właściwie trochę z powodu własnej głupoty. Stwierdziłam, będąc cudowną nastolatką, że jestem za gruba i postanowiłam się odchudzić, nie jedząc. Zagłodziłam się i trudno powiedzieć, żebym miała anoreksję, właściwie się o nią lekko otarłam, ale rzeczywiście szybko trafiłam do szpitala i właściwie już po pięciu dniach zaczęłam jeść jak najęta" - zdradziła Boczarska w rozmowie z Magdaleną Mołek w programie "W roli głównej". - Jeszcze mama przezornie położyła mnie na onkologii, więc jak się napatrzyłam na chore dzieci, które są tam z powodu wielkiego nieszczęścia, nie z powodu własnej głupoty to myślę, że to była najlepsza terapia, jaką mogła mi zafundować. Rzeczywiście byłam o krok od zrobienia sobie dużej krzywdy i to chyba to poskutkowało tym, że na tyle mi było głupio, że szybko się potem stałam w tym szpitalu wolontariuszem" - dodała aktorka.

ZOBACZ: Boczarska: Jestem ekspertką od seksu

WIĘCEJ WIADOMOŚCI