menu

Małgorzata Rozenek-Majdan świeci biustem! [ZDJĘCIA]

20.02.2017, godz. 02:00
Wszystko na sprzedaż
foto:

Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.) to zaiste perfekcyjna kobieta. Wie, jak być na topie i jak wzbudzać zainteresowanie swoją osobą. W weekend postanowiła zaskoczyć swoich fanów, prezentując w internecie również swój nagi biust. Ale to nie do końca przypadek.

Był medialny ślub, liczne programy w telewizji, reklama, a teraz Perfekcyjna Pani Domu postanowiła pokazać swoje wdzięki. Gwiazda TVN od dłuższego czasu podsyca emocje wokół swojej osoby. W końcu to dzięki temu oferty pracy spadają niczym styczniowy śnieg. Perfekcyjna Pani Domu zagrała właśnie w reklamie sieci komórkowej, dostała dwa programy, a teraz kusi swoim ciałem. Nie da się ukryć, że ma chrapkę na coś więcej. Chodzi pewnie o dobrze płatną sesję dla magazynu dla panów.

Zobacz też: Piersi Małgorzaty Rozenek na Instagramie. Półnagie zdjęcie gwiazdy TVN

Jeszcze do niedawna Rozenek sukcesywnie przez lata odmawiała "Playboyowi" rozbieranej sesji. Redaktorzy kusili ją nawet kolosalną gażą sięgającą 100 tys. zł. Być może teraz Małgosia delikatnie daje do zrozumienia, że jest gotowa na rozbieraną sesję. W końcu dzięki współpracy z Ewą Chodakowską (35 l.) może pochwalić się teraz idealną i wyrzeźbioną sylwetką. A dodatkowo zarobione pieniądze na pewno się przydadzą. W końcu wraz z Radkiem Majdanem (45 l.) dopiero co kupili nowy dom, który trzeba wykończyć i wyposażyć.

Źródło: Paulina Koziejowska
WIĘCEJ WIADOMOŚCI