menu

Małgorzata Rozenek w ciąży? Plotki nie cichną: Mamy wszystko zaplanowane

01.03.2017, godz. 12:21
Małgorzata Rozenek w ciąży
foto: Małgorzata Rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka? Po tym, jak opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem, w mediach zawrzało. Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka? Para nie kryje się z tym, że chciałaby mieć dziecko. Małgorzata Rozenek przyznała publicznie, że mają zaplanowane dziecko i że chciałaby, żeby to była dziewczynka. To całkiem naturalne pragnienie, w końcu perfekcyjna pani domu ma już dwóch synów z Jackiem Rozenkiem. "Nasze mamy często pytają, kiedy dziecko. Ja bardzo lubię te pytania. Zawsze odpowiadamy, że mamy wszystko zaplanowane" - mówiła w wywiadzie udzielonym "Rewii".

Zamieszanie w sieci wywołała publikacja zdjęcia, na którym Małgorzata Rozenek ma zaokrąglony brzuch. Prowadząca "Projekt Lady" stoi przed lustrem i pozuje z odkrytym brzuchem. Rozenek chwali się umięśnionym brzuchem, ale czy jest on rzeczywiście zaokrąglony w sposób sugerujący ciążę? Sami zobaczcie.

Na razie nie widać innych oznak ciąży. Rozenek twierdzi, że nie należy do kobiet, po których nie widać, że spodziewają się dziecka. "Mnie by się nie udało ukryć ciąży do piątego miesiąca, bo już w trzecim wyglądałam, jakbym była przed porodem. Myślę, że najpierw zorientujecie się po twarzy" - mówiła Rewii.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI