menu

Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta to zdrady i przemoc NOWE FAKTY

20.03.2017, godz. 14:10
Angelina Jolie i Brad Pitt
foto:

Angelina Jolie i Brad Pitt wcale nie żyli w tak szczęśliwym związku jak się wszystkim wydawało? Na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że najsłynniejsza para świata miała poważne problemy. Magazyn "Star" ujawnił, że między małżonkami dochodziło do aktów przemocy!

Angelina Jolie i Brad Pitt powszechnie uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par w show-biznesie. Informacja o ich rozwodzie wywołała w mediach szok. Od czasu, kiedy Angelina oznajmiła, że rozwodzi się z Bradem, na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Z rewelacji, które opublikował magazyn "Star", wynika, że ten związek był jak tykająca bomba!

Okazuje się, że Jolie miała być bardzo zazdrosna o Brada. Tak zazdrosna, że nie radziła sobie z negatywnymi uczuciami. Nieustannie podejrzewała męża o zdradę z Jennifer Aniston. Między Jolie a Pittem miało dochodzić do gwałtownych awantur i przemocy! Nie wiadomo, ile jest prawdy w tych doniesieniach.

"Szczerze wierzę, że Angelina żyła w strachu przed Jennifer Aniston. Bała się, że Brad sekretnie kontaktuje się z byłą żoną. Angie jest zazdrosna i brakuje jej pewności siebie" - poinformował magazyn "Star".

Wcześniej Angelina Jolie oskarżyła męża o stosowanie przemocy wobec dzieci. Nie zostało to potwierdzone.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI