menu

Mąż Steczkowskiej nie może pogodzić się z rozstaniem? Wciąż nosi obrączkę [ZDJĘCIA]

19.06.2017, godz. 12:28
Maciej Myszkowski na Gali Warsaw Fashion Street
Maciej Myszkowski na Gali Warsaw Fashion Street. Zwróćcie uwagę na obrączkę na palcu! foto:

Minęły już prawie trzy miesiące odkąd Justyna Steczkowska ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Maciejem Myszkowskim. Mimo, iż Maciej wyglądał na zadowolonego z siebie na wybiegu gali Warsaw Fashion Street, na jego lewej dłoni wciąż połyskiwała obrączka! Czyżby nie mógł pogodzić się z rozstaniem?

Justyna Steczkowska ogłosiła separację ze swoim mężem, Maciejem Myszkowskim, już prawie 3 miesiące temu. Poinformowała o tym na Facebooku. Podczas, gdy piosenkarka zajęła się 29-letnim menadżerem, Łukaszem Wojtanowskim, Maciej widocznie postanowił zmienić swój wizerunek osoby towarzyszącej artystce na rozmaitych galach. Myszkowski wystąpił niedawno na gali Warsaw Fashion Street, gdzie mogliśmy zobaczyć go na wybiegu. Czyżby jednak nie mógł pogodzić się z rozstaniem? Wciąż nosi na palcu obrączkę!

Gala Warsaw Fashion Street 2017 odbyła się 17 i 18 czerwca. Wzięło w niej udział wiele gwiazd, takich jak Anna Czartoryska czy Klaudia Halejcio. Wśród nich był też Maciej Myszkowski. Na galę przyszedł sam, ale nie stronił od fotoreporterów. Kiedy przechadzał się po wybiegu, wyglądał na zadowolonego z siebie, jednak uwagę zwracała obrączka na jego lewej dłoni. Czyżby nie mógł pogodzić się z rozstaniem z Justyną Steczkowską?

ZOBACZ: METAMORFOZY gwiazd - zmieniła je DIETA? [ZDJĘCIA]

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ WIADOMOŚCI