menu

Nergal o seksie w dzieciństwie: Pokaż, potrzymaj, poliż

08.03.2017, godz. 10:27
Nergal
foto: © AKPA

Nergal u Kuby Wojewódzkiego opowiedział o inicjacji seksualnej, którą rozpoczął już w... PRZEDSZKOLU! Na kanapie w TVN Adam Darski w żołnierskich słowach opowiedział o seksie oralnym. Wojewódzki był pod wrażeniem.

Nergal gościł u Kuby Wojewódzkiego we wtorek 7 marca. To był naprawdę ciekawy odcinek. Wszystko dzięki pikantnym anegdotkom z życia muzyka, który przed kamerami TVN postanowił powspominać dzieciństwo. W zwierzeniach pomógł mu prowadzący. Wojewódzki w pewnym momencie zapytał wprost: "Czy to prawda, że ty pierwszy seks oralny miałeś w przedszkolu?". "Tak prawda, z Magdą" - przyznał bez zająknięcia Darski. Wojewódzki z niedowierzaniem dopytywał o szczegóły, które bardzo szybko otrzymał.

- To było leżakowanie. No wiadomo, że wtedy w przedszkolu było wszystko koedukacyjne, czyli leży kolega, koleżanka, kolega, koleżanka. No i ona leżała i to ona zainicjowała całą historię. (...) To tam było wiesz... empiryczne podejście czysto: co tam masz, pokaż, poliż, a coś tam... - opisywał Nergal, na co zniesmaczony Wojewódzki szybko poprosił o zakończenie tematu.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? Zdradziło go to stwierdzenie

Adam Darski nie musi żyć wspomnieniami o byłych miłościach. U jego boku od niedawna jest piękna kobieta, czym muzyk lubi od czasu do czasu pochwalić się na Instagramie:

Gorgeous envoirnment determines gorgeous company @gabi_margaret

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69) 27 Sty, 2017 o 4:04 PST

WIĘCEJ WIADOMOŚCI