menu

Nowa partnerka Sebastiana Kulczyka to króliczek Playboya?

19.06.2017, godz. 19:30
Sebastian Kulczyk Kasia Danysz Playboy
Sebastian Kulczyk oraz okładka Playboya z Kasią Danysz foto: East News / Playboy

Jak donosi magazyn "Party", siedmioletnie małżeństwo Sebastiana Kulczyka z Katarzyną Jordan zakończyło się rozwodem. Jednak jak podaje dwutygodnik, jeden z najbogatszych Polaków wcale nie próżnuje i już ma kolejną, piękną partnerkę. Tym razem ma to być Kasia Danysz, modelka z okładki Playboya z 2008 r. oraz Playmate Roku 2009!

Sebastian Kulczyk, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, według czasopisma "Party" ma nową partnerkę! Jak podaje dwutygodnik, siedmioletnie małżenśtwo z Katarzyną Jordan zakończyło się rozwodem. Milioner jednak długo nie musiał szukać i, jak donosi magazyn, znalazł sobie już nową partnerkę! Ma być to modelka, piękna Kasia Danysz. Jak można przeczytać na łamach czasopisma, Sebastian Kulczyk przedstawił nową ukochaną znajomym. Para wyjechała wspólnie na dwa tygodnie na Malediwy. Mówi się, że po powrocie z podróży Katarzyna Danysz dostała od milionera niezwykły prezent - apartament w centrum Warszawy.

Kasia Danysz znana jest z okładki magazynu Playboy z 2008 r. Modelka oczarowała Polaków pięknym ciałem, które pokazała w rozbieranej sesji. Przypadła do gustu czytelnikom tak bardzo, że została wybrana Playmate Roku 2009! Ukazała się ona również w filmie zza kulisów kalendarza Playboy, który został nagrany w posiadłości Hugh Heffnera. Modelka obecnie jest dyrektor kreatywną firmy Cavalcatore, produkującej akcesoria do jazdy konnej.

Jak myślicie, czy to prawda?

ZOBACZ: Polska piosenkarka zostanie wyrzucona z domu? "Straciłam tożsamość, godność"

WIĘCEJ WIADOMOŚCI