menu

Księżna Kate i książę William z dziećmi już w Polsce! W co jest UBRANA księżna Kate?

17.07.2017, godz. 13:46
William i Kate w Polsce
foto: EAST NEWS

Przedstawiciele brytyjskiej monarchii są już w Polsce. Na kwadrans przed 14.00 na warszawskim Okęciu wylądował samolot z księżąną kate, księciem Williamem oraz Georg'em i Charlotte na pokładzie. Naszą uwagę zwróciła oczywiście kreacja księżnej Kate. Żona przyszłego króla wybrała na przylot do Polski jasny kostium. Wiemy, ile kosztował i kto zaprojektował strój Kate.

Księżna Kate zawsze wygląda bardzo elegancko, wybiera stroje odpowiednie do okazji. Zwykle stawia na proste sukienki w pastelowych kolorach lub dobrze skrojone kostiumy. Jak na księżną przystało zakłada też nakrycia głowy: delikatnie zdobione toczki lub kapelusze. Także do nas księżna przyjechała elegancko ubrana. Na podróż do Polski księżna Kate postawiła na jasny strój. Żona księcia Williama założyła kremowy kostium z drogiego materiału: mieszanki wełny i jedwabiu. Strój księżnej Kate to: zakładana marynarka z baskinką miękko układającą się z tyłu oraz krótka spódnica, komplet z domu mody Alexandra McQueena. Taki strój kosztuje 2 395 funtów! Do kostiumu dobrała szpilki w cielistym kolorze warte 470 funtów.

Również nasza pierwsza dama postawiła na elegancką klasykę. Wybrała pastelowy strój. Na uroczyste przywitanie gości z Wielkiej Brytanii Agata Duda założyłaj sukienkę w pudrowym kolorze z długimi rękawami, spiętą w pasie brązowym, szerokim paskiem. Sukienka pierwszej damy jest dłuższa niż sukienka księżnej i sięga za kolano.

Zobacz: Książę George pojawił się w Warszawie w krótkich spodenkach. Wiemy dlaczego! [RELACJA NA ŻYWO]

Także mała księżniczka zadała szyku! 2-letnia Charlotte przyleciała w krótkiej sukieneczce w delikatny, biało-czerwony kwiatowy wzorek. We włosach miała wpiętą spiknę, a na nogach czerwone buciki. Mały George także przyjechał elegancko ubrany: w kraciastej koszulce i krótkich spodenkach. Dlaczego chłopiec mimo brzydkiej pogody ma na sobie krótkie spodenki? To wynik etykiety, chłopcy z wyższych sfer noszą krótkie spodenki, długie są zarezerwowane dla starszych chłopaków i dorosłych.

Źródło: Kamil Kacperczyk
WIĘCEJ WIADOMOŚCI