menu

Pociąg na Woodstock. Gdzie kupić bilety kolejowe na Przystanek Woodstock 2017

30.07.2017, godz. 11:22
pociąg przejazd kolejowy
foto: SHUTTERSTOCK

Wybieracie się na Woodstock 2017? Zobaczcie, gdzie kupić bilety na pociąg, który dowiezie was bezpośrednio do Kostrzyna.

Już niebawem rozpocznie się Przystanek Woodstock 2017! Za tydzień, dokładnie 3-4-5 sierpnia, w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się 23. festiwal. Jeśli wybieracie się na imprezę najłatwiej dotrzecie na miejsce specjalnym pociągiem. Bilety kupicie na stronie pociagwoodstock.pl i to nawet 40% taniej niż zwykły bilet kolejowy! Organizatorzy reklamują, że pociągi odjeżdżają z każdej miejscowości w Polsce, ale liczba miejsc jest ograniczona!

Szykuje się wielkie muzyczne wydarzenie! Na kilku scenach wystąpią prawdziwe gwiazdy rocka! Na Dużej scenie pojawią się m. in. legendarny zespół The Exploited, Łąki Łan, Trivium, Nothing but thieves, Urbanator, Wilki, Orange Goblin, House of Pain, Amon Amarth i inni. Z kolei na Małej scenie pojawią się: Lemon, Mesajah, Dr Misio, Tabu, Blue Pills, Fishface, Zdrowa Woda oraz wielu, wielu innych. Pojawią się także The Bill, Sexbomba, Jelonek, Radykalna wieś, Dret.

Zobacz: Grażyna Torbicka chudnie przez swego dużego kundla

WIĘCEJ WIADOMOŚCI