menu

Program Kuby Wojewódzkiego. John Porter i Adam Darski na kanapie showmana

07.03.2017, godz. 10:09
John Porter, Adam Nergal Darski
foto: Facebook/Kuba Wojewódzki

Kolejny wtorek i kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Kto odwiedzi studio showmana? Tym razem będą aż dwie gwiazdy muzyki - John Porter i Adam "Nergal" Darski. Będzie gorąco! Piekielnie gorąco!

Program Kuby Wojewódzkiego to audycja, dzięki której mamy okazję posłuchać naprawdę ciekawych rozmów. Najnowszy odcinek na pewno będzie należał do jednych z bardziej interesujących, szczególnie dla wszystkich melomanów. Gośćmi Kuby będzie dwóch wybitnych muzyków - John Porter i Adam Darski, bardziej znany jako Nergal z zespołu Behemoth. Panowie, mimo że reprezentują inne style muzyczne niedawno nawiązali współpracę.

John Porter to 66-letni walijski muzyk, kompozytor i tekściarz. Od 1976 mieszka w Polsce. Rok po przeprowadzce poznał Korę i Marka Jackowskiego, z którymi założył kultowy zespół Maanam. Dwa lata później współtworzył Porter Band. Przez wiele lat był w związku z Anitą Lipnicką, z którą ma córkę Polę.

Adam Darski, znany bardziej jako Nergal, jest liderem black-deathmetalowego zespołu Behemoth. Kapela Nergala cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Niejeden koncert Behemotha wywołał kontrowersje. Darski jest multiinstrumentalistą gra na gitarze, basie, perkusji i keybordzie. Oprócz tego pisze teksty i komponuje muzykę a także jest producentem muzycznym i dziennikarzem magazynu muzycznego Mystic Art. Polski show-biznes zaczął mówić o Nergalu, kiedy był w związku z Dodą.

Program Kuby Wojewódzkiego już we wtorek o 22:30 na TVN. Będziecie oglądać?

Zobacz: Kaczoruk zrobiła Wojewódzkiemu TO. Fani zniesmaczeni

WIĘCEJ WIADOMOŚCI