menu

Rozenek i Majdan wydadzą PÓŁ MILIONA na rocznicę ślubu?!

12.08.2017, godz. 02:00
Rozenkowie dostali 50000 zł na rocznicę ślubu
Rozenkowie dostali 50000 zł na rocznicę ślubu foto: Super Express

Szykuje się najgorętsza impreza tego roku! Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.) i Radosław Majdan (45 l.) z przytupem postanowili uczcić pierwszą rocznicę ślubu. Na imprezę, która może kosztować nawet pół miliona złotych, postanowili zaprosić aż 200 osób!

- To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcić - powiedziała Małgorzata z rozmowie z "Super Expressem". - Mam już pewien zamysł, ale organizację wszystkiego powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi - dodała tajemniczo gwiazda.

Impreza zapowiada się nie tylko perfekcyjnie. Będzie też na bogato! Za jedną osobę małżonkowie będą musieli zapłacić grubo ponad 2000 zł, co może w sumie kosztować pół miliona.

- Wynajęli rooftop (czyli dach - przyp. red.) w jednym z najmodniejszych warszawskich klubów nocnych. Goście będą się bawili w przepięknym miejscu, z którego roztacza się wyjątkowy widok na całą Warszawę - ujawnia znajomy pary, który chce pozostać anonimowy.

Małgosia i Radek zadbają jednak nie tylko o efekty wizualne, ale także o podniebienia gości.

- Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler. Na gości czekać będą także loże - zdradza nam nasz rozmówca. - Impreza ma trwać do białego rana - dodaje.

Będzie się działo!

Zobacz: Justyna Pawlicka komentuje zdjęcie seksu oralnego! Miłość kwitnie?

Przezcytaj też: Marta Wierzbicka w bikini udowadnia, że NIE jest DORODNA!

Polecamy: Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie na Instagramie. Fani: Najpiękniejsza Polka!

Źródło: Kamil Kacperczyk
WIĘCEJ WIADOMOŚCI