menu

Trzeci ślub w Rolnik szuka żony. Kasia i Dawid powiedzieli sobie "tak"

17.06.2017, godz. 21:10
Rolnik szuka żony, Kasia i Dawid
foto: Facebook

Kasia i Dawid z Rolnik szuka żony wzięli ślub! To już trzecia para, która poznała się w programie i ślubowała sobie miłość do końca życia. Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy dużo szczęścia.

Kolejna para, która poznała się w programie Rolnik szuka żony, wzięła ślub. To już trzeci związek, który swój finał miał przed ołtarzem. Kasia i Dawid dwa dni temu złożyli przysięgę małżeńską. A jak do tego doszło?

Kasia i Dawid pojawili się w 3. edycji programu Rolnik szuka żony. Jednak nic nie wskazywało, że oboje stworzą związek. Otóż Kasia starała się o względy pobożnego Szymona, a Dawid chciał zdobyć serce trzymającej wszystkich na dystans Moniki. Żadnemu z nich nie udało się wtedy osiągnąć zamierzonego celu. Wydawać by się mogło, że odpadając z programu, stracili szansę na miłość. Jak się okazuje, los pisze najlepsze scenariusze, i w drodze na pociąg do domu ich drogi się skrzyżowały.

Uczucie, które zrodziło się między nimi było tak niespodziewane i silne, że podczas finałowego odcinka programu, zakochani wyznali, że się zaręczyli. Nie długo kazali czekać swoim rodzinom i fanom, na sformalizowanie ich związku.

Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy niekończącej się miłości.

Zobacz: Zwycięzca "The Voice of Poland" wziął ślub!

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ WIADOMOŚCI