menu

Adrian Zandberg nowym felietonistą "SE"! Zastępuje Leszka Millera

19.06.2017, godz. 11:46
Adrian zandberg
foto: Super Express

Od najbliższej soboty w "Super Expressie" oraz na se.pl pojawi się nowy felietonista. Będzie nim lider partii Razem, Adrian Zandberg, który zastąpi Leszka Millera po 7 latach jego współpracy. Kim jest nowy felietonista "SE"?  

Adrian Zandberg jest członkiem krajowej rady partii Razem. Urodził się w 1979 roku w miejscowości Aalborgu, ukończył Uniwersytet Warszawski, to doktor historii. Już jako dziecko był zdolnym uczniem, w podstawówce zaliczył dwie klasy w ciągu roku. Jest specjalistą w dziedzinie socjaldemokracji w Wielkiej Brytanii i Niemczech.  Zaczynał swoją karierę w polityce jako działacz Unii Pracy, gdzie przewodził partyjnej młodzieżówce. Później zaangażował się w działalność Młodych Socjalistów. Jak czytamy na oficjalnej stronie partii Razem, Zandberg 30 lat temu przyjechał do Polski wraz z rodzicami z Danii.

 

 

W tej chwili na naszych łamach pojawia się sześciu felietonistów ze świata polityki, codziennie ktoś inny: w poniedziałki - Marek Król, we wtorki - Janusz Korwin Mikke,  czwartki należą do Wiktora Świetlika, piątki do Łukasza Warzechy, a soboty - do Tadeusza Płużańskiego i od teraz Adriana Zandberga.

Zobacz także: MOCNA polemika Ziemkiewicza i Piaseckiego! "Moralista z burdelu", "albo skrajnie obłudny cynik, albo idiota"...

WIĘCEJ WIADOMOŚCI