menu

Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Mamy odpowiedzi! RELACJA NA ŻYWO

20.04.2016, godz. 15:19
Egzamin język obcy
foto: CKE

Zakończył się egzamin gimnazjalny z języka obcego 2016. Jak wynika z danych CKE, najwięcej uczniów zdecydowało się zdawać język angielski. Pozostała część gimnazjalistów zdawała egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego i rosyjskiego. Co dokładnie znalazło się w arkuszach z egzaminu obcego? Jakie były pierwsze komentarze? Wszystko już wiemy! W naszej galerii umieściliśmy już arkusze z dzisiejszego egzaminu. W naszej relacji znajdziecie również odpowiedzi z dzisiejszego testu.

Egzamin gimnazjalny 2016 język angielski. Dziś ostatni dzień zmagań uczniów z egzaminem gimnazjalnym - o godzinie 9 rozpocznie się test z języka obcego na pozomie podstawowym, zaś o godzinie 11 uczniownie zaczną pisać test na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie obu arkuszy uczniowie będą mieli 60 minut. W arkuszu zapewne znajdą się zadania związane z czytaniem ze zrozumieniem oraz umiejętności rozumienia słuchanego tekstu. Gimnazjaliści będą musieli także napisać krótką formę wypowiedzi: telegram, pocztówkę bądź maila. Jak wynika z danych CKE, najwięcej uczniów zdecydowało się zdawać egzamin gimnazjalny z języka angielskiego. Pozostali zdecydowali się zdawać egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego i rosyjskiego. Co dokładnie znajdzie się w arkuszach? Część osób twierdzi, że dotarali do przecieków z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Szczegóły możesz znaleźć tutaj: Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Przecieki krążą w internecie. Jakie będą tematy? Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację na żywo z egazminu gimnazjalnego z języka obcego. Na naszej stronie umieścimy również arkusze, zaraz po tym, gdy opublikuje je CKE. Powodzenia!

- 20 kwietnia uczniowie napiszą ostatnią część egzaminu gimnazjalnego - tym razem z języka obcego

- o godzinie 9 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie podstawowym, zaś o godzinie 11 gimnazjaliści napiszą test z języka obcego. Oba egzaminy potrwają 60 minut

- zdecydowana większość uczniów wybrała do zdawania język angielski - spośród 39146 uczniów, język angielski będzie zdawać 35140 gimnazjalistów

12.45 Tu znajdziecie odpowiedzi z dzisiejszego egzaminu z języka angielskiego: Egzamin gimnazjalny 2016: Język angielski MAMY ARKUSZ I ODPOWIEDZI! Uczniowie: ale łatwizna!

12.00 Egzamin gimnazjalny z języa obcego z poziomu rozszerzonego właśnie dobiegł końca. Pamiętajcie, że SE.pl znajdziecie wszystkie arkusze z języka obcego.

11.05 Rozpoczął się egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym Uczniowie mają 60 minut na napisanie egzaminu.

10.15 Większość uczniów twierdzi, że część podstawowa z języka angielskiego była prosta. Podobne opinie pojawiają się wśród uczniów, którzy napisali egzamin z języka niemieckiego.

9.20 Uczniowie mają 60 minut na rozwiązanie egzaminu z wybranego języka obcego. Na egzaminie sprawdzana będzie umiejętność rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych, znajomości funkcji językowych i znajomości środków językowych. Zdecydowana większość zdających wybrała język angielski. Kolejnymi chętnie zdawanymi językami są niemiecki oraz rosyjski.

9.00 Egzamin gimnazjalny - czas start! Gimnazjaliści właśnie zasiedli w salach, otrzymują arkusze i zaczynają pisać egzamin z języka obcego. To już ostatni dzień stresów dla uczniów kończących gimnazjum.

8.50 Na naszym Snapchacie umieszczamy najnowsze komentarze i opinie z dzisiejszego egzaminu.

Tu znajdziecie link: snapchat.com/add/se.pl

8.45 Już za 15 minut uczniowie napiszą egzamin z gimnazjalny z języka obcego. Pamiętajcie, że ściskamy za Was kciuki!

8.15 Pamiętajcie, że około godziny 12 CKE opublikuje na swojej stronie arkusze z dzisiejszego egzaminu. Zaraz potem znajdziecie je na naszej stronie.

8.00 Za godzinę ucznowie napiszą egzamin gimnazjalny z języka obcego. Na rozwiązanie zadań z części podstawowej będą mieli 60 minut.

7.30 Już za półtorej godziny uczniowie napiszą egzamin gimnazjalny z języka obcego. Jakie nastroje panują wśród zdających?

Źródło: X-NEWS
WIĘCEJ WIADOMOŚCI