menu

Egzamin gimnazjalny 2017 j. angielski podstawowy. Komentarze: Będzie 100%

21.04.2017, godz. 10:13
Egzamin gimnazjalny 2017
egzamin gimnazjalny 2017, egzamin gimnazjalny 2017 matematyka, egzamin gimnazjalny 2017 matematyka arkusze, egzamin gimnazjalny 2017 przedmioty przyrodnicze, EGZAMIN GIMNAZJALNY PRZECIEKI foto: EAST NEWS

Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym dobiegł końca. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie gimnazjalistów na temat dzisiejszego egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Jak uczniowie poradzili sobie z egzaminem na poziomie podstawowym?

Dziś o godzinie 9 uczniowie napisali egzamin z języka angielskiego oraz innych języków obcych. Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym zdaniem zdających był banalny. Wiemy już, że uczniowie musieli także przeanalizować fragment tekstu z "Harrego Pottera" oraz odpowiedzieć na pytania na podstawie maila. W mediach społecznościowych zdecydowana większość gimnazjalistów twierdzi, ze egzamin gimnazjalny z języka obcego na poziomie podstawowym był łatwy i co więcej - niektórzy napisali go w kilkanaście minut. Poniżej znajdziecie pierwsze komentarze po dzisiejszym egzaminie z języka angielskiego, a my przypominamy, że o godzinie 11 uczniowie przystąpią do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego na poziomie rozszerzonym.

Ale są też tacy, którzy twierdzą, że łatwo nie było:

WIĘCEJ WIADOMOŚCI